Hakkımızda

AVS MİNERAL

1989 yılında Türkiye'deki ilk rafine kaolin üretimi ile başlayan kaolin birikimimizi, bugün mümessiliğini yaptığımız üreticilerin ürünleri ile birleştirerek müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. 2001 yılından beri başta boya ve kauçuk olmak üzere plastik, mürekkep, yapıştırıcı, inşaat, tarım ve kozmetik sektörlerine kaliteli ve özel kaolin çeşitlerini tedarik etmekteyiz.

Kaolinin ana vatanı Çin'den ve Hindistan'dan temsilciliğini yapmakta olduğumuz firmaların ürünlerini yüksek kalite standartı ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerimize sunmaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün yeni ürünlerle ürün yelpazemizi açıyoruz. Müşterilerimizin özel ürün taleplerini, üretici firmalarımızın gelişmiş laboratuar ve araştırma imkanları ile en kısa sürede üretip sunmaktayız.

Kendimize ait olan üç markamız KaoFill®, KaoCal® ve KaoKil® ile satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini konteynır bazında doğrudan fabrikalarına teslim olarak karşıladığımız gibi, İstnabul Tuzla Deri Organize Sanayi bölgesindeki depomuzdan daha küçük miktarlarda siparişleri göndermekteyiz.

Markalarımız

KaoFill®

Rafine Kaolin

KaoCal®

Kalsine Kaolin

KaoKil®

Tarımsal Kaplama Kaolini

Scroll to Top